Virtuvės projektas Dvarčionyse

Balta, minimalistinė, didelė, bet užslėpta, tokia yra ši virtuvė. Jos koncepcijai dirigavo patys užsakovai, su kuriais greitai radome bendrą kalbą ir viziją. Tai išskirtinė virtuvė, kuri būdama bendroje erdvėje su svetainės zona išlieka subtili, bet tuo pačiu erdvi ir funkcionali, talpindama visą reikiamą buitinę techniką. Mūsų džiaugsmui ir Jūsų akims!

Virtuvės baldų spalvas rinkome atsakingai kartu su užsakovais, derindama spalvas prie bendros erdvės kolorito. Fasadams naudota MDF plokštė, dažyta pagal 10 mm ypač atsparaus drėgmei ir smūgiams compact HPL stalviršio bei patalpos sienų spalvas, o knygų lentynai naudota natūraliu medienos lukštu dengta MDP, beicuota pagal grindų atspalvį.

 

Virsupio sodu originalus dydis 1 Virsupio sodu originalus dydis 4 Virsupio sodu originalus dydis 5 Virsupio sodu originalus dydis 19 Virsupio sodu originalus dydis 10 Virsupio sodu originalus dydis 11

Virtuvėje sumontuota preciziškai parinkta buitinė technika, kuri ne tik atlieka savo funkciją, bet ir puošia bendrą vaizdą savo tvarka ir minimalizmu.

Virsupio sodu originalus dydis 20 Virsupio sodu originalus dydis 21 Virsupio sodu originalus dydis 22 Virsupio sodu originalus dydis 26

Atvira knygų lentyna ne tik atskiria virtuvės baldą nuo svetainės zonos, tačiau puikiai tarnauja kaip atskiras svetainės baldas, paslėpdamas už savęs visą virtuvės darbo zoną.

Virsupio sodu originalus dydis 30 Virsupio sodu originalus dydis 34