Baldų projektas Savanorių pr.

Šiame Kankorėžio baldų projekte pagrindiniu idėjų autoriumi buvo kūrybinė grupė „in.formus“. Tiek projekto dizaineriams, tiek užsakovams gan tiksliai žinant kokio rezultato norima, Kankorėžiui čia liko tik techninių ir kai kurių funkcinių sprendimų įgyvendinimas. Mūsų ir kūrybinės grupės „in.formus“ tandemo rezultatas Jūsų akims.

Virtuvės baldams naudojome 10 mm storio Lanceloto ąžuolo dekoro compact hpl stalviršį ir sienelę. Taip pat buvo išrinkta Italijos gamintojo Gruppo Mauro Saviola šilto baltos spalvos laminuota medienos drožlių plokštė. Lengvos ir šviesios ispanų kompanijos Viefe paviršinės rankenėlės ir juodai laminuotos storintos plokštės rėmas bei tamsi buitinė technika sukūrė bendrą virtuvės vaizdą – šviesią, šiltą ir talpią virtuvę patogiam kasdieniam naudojimui.

 

1 Vivulskio Original 3 Vivulskio Original 12 Vivulskio Original

Svetainės zonoje Kankorėžio rankos įgyvendino staliukų idėją. Jų paviršiui naudojome buto grindų parketlentes.

13 Vivulskio Original 19 Vivulskio Original 20 Vivulskio Original

Užsakovų miegamojo baldams įgyvendinome talpių, bet lengvų spintelių prie lovos  idėją, naudojant to paties dekoro kaip virtuvės stalviršiui laminuotą medienos drožlių plokštę. Miegamojo spintos bei pakabinamos komodos medžiagos ir storintas rėmas tęsia dizainerių kurtą tematiką.

21 Vivulskio Original 22 Vivulskio Original 23 Vivulskio Original 27 Vivulskio Original 28 Vivulskio Original

Darbo kambario baldams pagaminome nedidelę drabužių spintą bei talpią komodą su rašomuoju stalu naudojant tas pačias medžiagas.

30 Vivulskio Original 32 Vivulskio Original 33 Vivulskio Original 36 Vivulskio Original

Vonioje blizgios pilkos spalvos durys paslėpė drabužių skalbyklę ir džiovyklę, o po praustuvu  kabinome lengvą dažyto MDF ir natūraliu medienos lukštu dengtos plokštės spintelę su plačiu išoriniu ir vidiniu stalčiais.

37 Vivulskio Original 38 Vivulskio Original

Baldai puikiai atitinka užsakovo poreikius 🙂