Baldų projektas Žalgirio g.

Pagrindinis tikslas šiame projekte buvo sukurti vientisos stilistikos baldus, kurie turėtų jaukumo, lengvumo ir šviesos pojūtį ir būtų atsvara daugelyje vietų paliktoms atviro betono luboms.

Virtuvės pasirinkta balta spalva vizualiai padidina erdvės pojūtį, o natūralaus ąžuolo gilios tekstūros dekoro plokštė bei juodos detalės suteikia gyvumo. Iš apačios klijuota plautuvė bei baltas vandeniui atsparus compact hpl stalviršis ne tik suteikia didesnį erdvės pojūtį, tačiau taip pat švaros ir vientisumo jausmą bendrai virtuvės ir svetainės zonai. Rankenėles rinkome tik sunkioms įmontuojamo šaldytuvo durims, o kitose virtuvės erdvėse naudojome vientisus dažytus profilius, tvirtinamus prie spintelių karkaso, tad durelės išlieka be jokių papildomų rankenėlių.

 

baldai-zalgirio-g-originalus-dydis-2 baldai-zalgirio-g-originalus-dydis-6 baldai-zalgirio-g-originalus-dydis-7 baldai-zalgirio-g-originalus-dydis-9

Vonios kambaryje norėta maksimaliai paslėpti visus buities reikmenis, todėl rinkome patogų didelių stalčių variantą kasdieniam naudojimui, o skalbyklė, džiovyklė ir kiti nekasdienio naudojimo daiktai paslėpti aukštoje spintoje.

baldai-zalgirio-g-originalus-dydis-18

Svetainės zoną nuo koridoriaus atskyrėme didele, tačiau vizualiai lengva pakabinama komoda. Stilistiką išlaikėme tą pačią, o papildomo gyvumo baldui suteikėme įgilintu šviesiu vidiniu įdėklu ir 45 laipsnių kampu sujungtu rėmu.

baldai-zalgirio-g-originalus-dydis-27baldai-zalgirio-g-originalus-dydis-28

Koridoriaus bei miegamojo spintos su stumdomomis durimis tęsia pasirinktą tematiką ir maksimaliai išnaudoja joms vietą.

baldai-zalgirio-g-originalus-dydis-25baldai-zalgirio-g-originalus-dydis-29